Archiwum projektów

Inicjatywy » Archiwum projektów

Projekty: "Mikołaj 2015", "Mikołaj 2014", "Rogalik w grze", "Kawiarenka obywatelska – kształtowanie społeczeństwa  partycypacyjnego”, "Klub gier planszowych", "We dwa kije", "Decydujmy razem", "Bądź Obywatelem", Projekt Partnerski Grundtviga "Niech nauczą nas drzewa", "Sportowe lato", "Tropem dawnych szkół...".

• Presents.jpg

Mikołaj w Gminie Stare Juchy 2015

Jeśli nie saniami, to hulajnogą!

Zdjęcie: mummywhispererblog.com

• prezenty.jpg

Mikołaj w Gminie Stare Juchy 2014

Jak co roku – przybywa, odwiedzi wszystkie dzieci w Gminie. Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci. I do zabawy z Teatrzykiem NARWAL.

Zdjęcie: wkalendarzu.pl

• dl2.png

"ROGALIK W GRZE!"

Po raz kolejny młodzież z Rogalika uczestniczy w projekcie wakacyjnym realizowanym przez Stowarzyszenie w ramach promach programu Działaj Lokalnie VIII.

• inicjatywy_realizowane_logo_fio.png

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

„Kawiarenka obywatelska – kształtowanie społeczeństwa  partycypacyjnego”. Projekt realizowany jest od czerwca do grudnia 2014 roku.

• fio_nowe.jpg

Projekt „Klub gier planszowych"

realizowany w ramach Programu Mikrodotacji Funduszu Inicjatyw Obywatelskich „Warmia Mazury Lokalnie”.

• fio_nowe.jpg

Projekt „We dwa kije"